התחברות

close

הסוכן הדיגיטלי לאיתור הנכס שלך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודותינו

  מחפשים מתווך מקומי בעיר רמלה? נכס 4 יו - כאן עבורכם!

  מי אנחנו?

  נכס 4 יו הינה סוכנות בוטיק לתיווך נדל”ן, אשר מרכז פעילותה ממוקם בעיר רמלה. אנחנו עוסקים בקנייה ורכישת נדל”ן לקהל לקוחותינו, שהדגש העיקרי שלנו, נמצא בשכונות החדשות בעיר – נאות שמיר, קריית האומנים, קריית מנחם בגין ונאות פרס. אך עם זאת, אנחנו פועלים בכלל רחבי העיר, לרבות גם בשכונות הישנות.

  עם למעלה מעשר שנות ניסיון בשיווק נכסים בדיגיטל לצד ניסיון רחב בתיווך נדל”ן – נכס 4 יו הצליחה לבסס את עצמה כסוכנות נדל”ן מובילה בעיר רמלה. עם ידע, מומחיות וקהילתיות – שלא תמצאו בשום סוכנות נדל”ן אחרת.

  העקרונות שלנו

  היתרונות המרכזיים של נכס 4 יו נעוצים בשלושה עקרונות עיקריים

  תיווך אישי ומקומי

  אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שלנו הוא תיווך נדל"ן אישי, מקצועי ובעיקר מקומי. הדבר מעניק לנו מומחיות רבה באזור רמלה ובאזורים החדשים שבעיר שהולכים וצומחים בקצב מסחרר. אנחנו נשארים מעודכנים עם טווחי המחירים והטרנדים העדכניים ביותר בשוק הנדל"ן ברמלה. כל זאת לצד יחס אישי.

  ליווי במשך כל התהליך

  עקרון נוסף שמוביל אותנו כאן בסוכנות הנדל"ן נכס 4 יו הוא העובדה שאנחנו עומדים לרשותכם לאורך כל תהליך רכישת/קניית הדירה. החל משלב האפיון, דרך שלב השיווק וסינון הדירות או הקונים הפוטנציאלים, ועד לשלב המשא ומתן וחתימה החוזה. אנחנו כאן – עבורכם.

  התבלטות בשיווק הדיגיטלי

  עם למעלה מעשר שנות ניסיון בשיווק נכסים בדיגיטל וכשזירת הנדל"ן עוברת לרשתות החברתיות – נכס 4 יו מבדילה את עצמה מהמתחרים עם שיווק דיגיטלי אחר. הסוכנות פועלת בקשר ישיר עם המקומון "סימן שאתה רמלאי/לודאי", כדי להבטיח שהדירה אותה אתם מוכרים – תגיע לקהל היעד הפוטנציאלי לרכישה.

  צוות המומחים של נכס 4 יו

  נכס 4 יו מפעילה רשת רחבה של מומחים שונים החל ממתווכי נדל”ן מנוסים ומקצועיים, ועד ליועצי משכנתאות ועורכי דין בתחום הנדל”ן.
  יחד, אנחנו יודעים ליצור מעטפת שתלווה אתכם משלב האפיון הראשוני של הצרכים שלכם ושל הנכס, ועד לשלב המכירה/רכישה.
  בנכס 4 יו צוות המומחים שלנו כאן עבורכם לכל שאלה ובקשה בנוגע לתיווך נדל”ן ונשמח לעמוד לשירותכם.

  לקוחות ממליצים

  נכס 4 יו – הבחירה שלכם לנדל"ן ברמלה וסביבה

  כאחת מסוכנויות הנדל”ן המובילות בעיר רמלה, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות תיווך נדל”ן ביחס אישי ומקומי.
  בין אם אתם מוכרים או קונים נכס בעיר ברמלה, היו בטוחים שברגע שהפקדתם את התיווך בידיים של נכס 4 יו – אתם בידיים טובות.