התחברות

close

הסוכן הדיגיטלי לאיתור הנכס שלך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  למה כדאי לקנות דירה ברמלה?

  תוכן עניינים

  שיתוף המאמר:

  בין אם אתם מחפשים דירה להשקעה, ובין אם אתם מחפשים לקנות נכס כדי להגן על עצמכם מהעלייה הבלתי נגמרת של מחירי השכירות, ואולי יום אחד ליהנות גם מעלית הערך – לעיר רמלה יש הרבה במה לעניין אתכם.

  פיתוח עירוני:

  בשנים האחרונות רמלה נהנית מתנופת פיתוח משמעותית הבאה לידי ביטוי במספר היבטים שצריכים לעניין כל משקיע, משקיעה או זוג צעיר:

  • שכונות חדשות
  • עלייה ברמת החינוך בעיר
  • התחדשות עירונית ושיפור פני העיר
  • מחירים אטרקטיביים ביחס למיקום המרכזי

  לצד האמור כאן, העיר רמלה מכילה כמובן את השוק המפורסם שלה, ואת הקניון האטרקטיבי שבעיר. כך שלא רק התשתיות המשופרות בבתי המגורים מושכים צעירים לעיר, אלא גם מקומות הבילוי שמשלבים בין אותנטיות למודרנה ופאן.

  השקעה אטרקטיבית:

  כל אלו הופכים את העיר לאטרקטיבית במיוחד לזוגות צעירים שמעוניינים לא לוותר על חלום הדירה משל עצמם, ועדיין להישאר במרכז הארץ. הקרבה של רמלה לתל אביב מאפשרת לשמר רמת חיים במחיר זול יותר ואפשרי יותר למשפחות צעירות,  וזאת מבלי לוותר על קרבה לכל מקומות התעסוקה האטרקטיביים – שבמדינת ישראל ממוקמים בעיקר בתל אביב והסביבה.

  מטבע הדברים, אותם דברים שמעניינים זוגות צעירים הם הדברים שמעניינים גם משקיעים, שמבחינתם זוגות צעירים עם עבודה מסודרת מהווה השקעה בטוחה לטווח ארוך. האופן שבו מוסדות החינוך בעיר השתפרו בהחלט מציירת תמונה אטרקטיבית להורים קרייריסטים לילדים בגילאי יסודי וחטיבה, ולכן אין זה מפתיע שרמלה עלתה לסדר היום כהזדמנות נדל”נית משמעותית לעשור הקרוב.

  התהליכים המתוארים צפויים להוביל למגמת עלייה במחירי הנכסים בעיר רמלה, ויחד עם המגמה הכללית בישראל מצטיירת תמונה ורודה מאוד למי שמעוניין להנות הן מהכנסה משכירות, והן ממגורים ומעליית ערך משמעותית תוך שנים ספורות במחיר הנכס.

   

  הייתם רוצים לדבר עם מישהו שחי את שוק הנדל”ן באזור ויוכל להתאים לכם את הנכס שאתם צריכים?

  אנחנו כאן לכל שאלה – 052-484-1248

  נכס 4 יו